KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11985114

nr 1198 5114

Ingvar Andersson

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Ingvar Andersson, Vitsippor vid sjö. Signerad, daterad 1991. Olja på pannå, 60x70

Ingvar Andersson, svensk konstnär född 1947.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 19:47:32

20/8 19:12:29 1      Vinnande bud

Ingvar Andersson

Läs mer om Ingvar Andersson